Polska YMCA - Ognisko w Gdyni Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu    
        Gdynia, pobierz     linki     napisz     kontakt     home        
Przyłącz się do nas
Gdyńska Akademia Srebrnego Wieku
Wejherowski Uniwersytet Trzeciego Wieku
Czytamy razem
Z głowy do głowy
sondaCzy oferta zajęć YMCA jest ciekawa?
nie mam zadnia
tak, skorzystałem /łam z oferty
nie, nie znalazłem /łam nic dla siebie
zobacz wyniki
archiwum sond
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp

Małopolska

Metro w Krakowie
DO LISTY CO GDZIE KIEDY 
KARTA INFORMACYJNA  
Weekend Kuglarski
Gdyński Weekend Kuglarski to wydarzenie organizowane przez trójmiejskich pasjonatów sztuki Nowego Cyrku – cyrku bez zwierząt, opartego na ludzkich umiejętnościach i będącego nie tylko formą prezentacji talentu, ale również środkiem artystycznego wyrazu.
Kiedy
2015-09-25  do  2015-09-27
Miejscowość
Gdynia
Szczegóły

Gorąco zapraszamy na kolejną edycję Gdyńskiego Weekendu Kuglarskiego!

Gdyński Weekend Kuglarski to wydarzenie organizowane przez trójmiejskich pasjonatów sztuki Nowego Cyrku – cyrku bez zwierząt, opartego na ludzkich umiejętnościach i będącego nie tylko formą prezentacji talentu, ale również środkiem artystycznego wyrazu. Zapraszamy na trzy dni intensywnych warsztatów, wspaniałych pokazów i wspólnej zabawy! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a program skierowany zarówno do osób początkujących jak i wieloletnich miłośników Nowego Cyrku.

W ramach wydarzenia na sali lekkoatletycznej Gdyńskiego Centrum Sportu odbędzie się ponad 30 godzin warsztatów, dotyczących takich dziedzin jak żonglerka, kręcenie hula hop, taniec z ogniem czy jazda na monocyklu. Podział na dwa piony (podstawowy i zaawansowany) z pewnością pomorze  początkującym rozpocząć swoją przygodę z kuglarstwem, a zaawansowanym pozwoli w pełni zaspokoić swoją dociekliwość. Szczegółowy program dostępny jest tutaj.

Poza licznymi warsztatami w czasie wydarzenia odbędzie się również pokaz typu Open Stage – swobodna forma polegająca na umożliwieniu uczestnikom wydarzenie przedstawienia swoim umiejętności. Start w piątek o 19:30, na Sali lekkoatletycznej GCS. Po zakończeni tej części z pewnością warto poświęcić jeszcze chwilę na występy tańca z ogniem, które odbędą się na parkingu przy sali lekkoatletycznej (w ramach firespace – rozpoczęcie koło godziny 22).

Kulminacyjnym momentem będzie natomiast Gala Gdyńskiego Weekendu Kuglarskiego – dwuczęściowe widowisko w ramach którego zaprezentują się artyści z całego kraju oraz wyjątkowy gość zagraniczny, który przyjechał specjalnie do nas aż z Japonii! Gala odbędzie się na sali gimnastycznej YMCA Gdynia, która tego dnia przeistoczy się w wyjątkową scenę teatralną. Wszelkie szczegóły będą zamieszczane na dedykowanym wydarzeniu na portalu facebook.com.

W niedzielę poza kolejną porcją warsztatów zapraszamy również na Igrzyska Kuglarskie – wyjątkowa okazja do obserwacji rywalizujących kuglarzy. Wyłonimy najbardziej nakręcone hula hopistki, wytrwałych monocyklistów i walecznych żonglerów. Będzie się działo!

Gdyński Weekend Kuglarski objęty jest patronatem Prezydenta Miasta, oraz realizowany dzięki wsparciu finansowemu Miasta Gdyni. 

DO LISTY CO GDZIE KIEDY 
WYDRUKUJ TĘ KARTĘ INFORMACYJNĄ  
Gdynia dla Orkiestry
      YMCA - Young Men's Christian Association - Ognisko w Gdyni