Polska YMCA - Ognisko w Gdyni Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu    
        Gdynia, pobierz     linki     napisz     kontakt     home        
Przyłącz się do nas
Gdyńska Akademia Srebrnego Wieku
Wejherowski Uniwersytet Trzeciego Wieku
Czytamy razem
Z głowy do głowy
sondaCzy oferta zajęć YMCA jest ciekawa?
nie, nie znalazłem /łam nic dla siebie
nie mam zadnia
tak, skorzystałem /łam z oferty
zobacz wyniki
archiwum sond
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp

Małopolska

Metro w Krakowie
WRÓĆ DO LISTY ARTYKUŁÓW 
Czytanie z ręki i taniec w Gdyni2010-08-02

Weekend w letniej redakcji "Dziennika Bałtyckiego" w Gdyni minął pod znakiem fantastycznej pogody i niecodziennych wrażeń. Te dwa czynniki spowodowały, że odwiedzający nas na Skwerze Kościuszki nie mogli się nudzić.
W sobotę w redakcji gościliśmy Monikę Dymecka - parapsychologa, prowadzącą indywidualne rozmowy z tymi, dla których tematy szczęścia w życiu i własnej przyszłości nie są błahe. Pani Monika m.in. "czytała" z dłoni, dzięki czemu jej rozmówcy dowiadywali się czasem naprawdę zaskakujących rzeczy na swój temat. Dzięki wiedzy i doświadczeniu była ona nie tylko doradca, ale tez partnerem do rozmowy. Można się było od niej dowiedzieć wielu ciekawych informacji, m.in. na temat leczniczych właściwości kamieni szlachetnych oraz zbliżających się targów medycyny naturalnej, które odbędą się 17-19 września w gdańskiej hali Oliwia.
Po nieco magicznej sobocie nadeszła bardziej zabawowa niedziela Naszymi gośćmi byli jedni z najlepszych boyów (breakdance'owców) w Polsce. Mimo że tego dnia było bardzo gorąco, Maksym Grabarczyk a.k.a Meks oraz jego grupa taneczna jeszcze bardziej rozgrzali zgromadzoną w letniej redakcji publiczności. Przy oklaskach widzów i bardzo rytmicznej muzyce dali pokaz breaka na najwyższym poziomie.

Na co dzień Meks, oprócz studiów, jest instruktorem breakdance'a w szkole tanecznej przy gdyńskim Ognisku YMCA, na ul. Żeromskiego 26. Co prawda latem zajęcia się nie odbywają, ale już od września będzie przeprowadzony nabór młodych adeptów breaka. A po niedzielnym występie Meksa i jego podopiecznych chętnych na pewno nie zabraknie.
Letnia redakcja "Polski Dziennika Bałtyckiego" zaprasza w każdy letni weekend na Skwer Kościuszki. gdzie jesteśmy od godz. 12 do 17.
W przyszłym tygodniu szykują się kolejne atrakcje, których nie można przegapić.
Serdecznie zapraszamy.

Kuba Żukowski
Gdynia

Dziennik Bałtycki, 2010-08-02

WRÓĆ DO LISTY ARTYKUŁÓW 
Twój komentarz może być pierwszy
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
  
Gdynia dla Orkiestry
      YMCA - Young Men's Christian Association - Ognisko w Gdyni