Metro w Krakowie
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ
2016-12-03
11 medali dla naszego Klubu Kickboxingu

11 medali zdobyli zawodnicy naszego Klubu Kickboxingu MAXIMUS z Gdyni w Otwartym Pucharze Europy Mazowia Cup w UFR Universal Fighting Rules który odbył się 3 grudnia 2016 r. w Tarczynie.

Otwarty Puchar Europy Mazowia CUP w UFR (Universal Fighting Rules jest światową organizacją sztuk i sportów walki) zorganizowany przez Polską Federację Kickboxingu. W pucharze startowały kluby kick-boxingu, karate, MMA, tea-kwon-do i inne. W zawodach wzięło udział ponad 370 zawodników z 42 klubów, oraz z 7 krajów.

4 osobowa reprezentacja Gdyńskiego Klub Kick-Boxingu "MAXIMUS" zdobyła 11 medali w tym: 2 złoty, 3 srebrne i 6 brązowych.

Dwa I miejsca oraz dwa złote medale Pucharu Europy w K1 seniorów -90 kg oraz w UFR Full-contact w kat. -90 kg zdobył Igor Yakovlev.
Srebrne medale zdobyli:
Dominika Cuper Przybylska w Point-fighting seniorek +170 cm;
2 srebrne medale zdobył Beniamin Wołodko w kat. UFR Light-contact juniorów -75 kg oraz w kat. Point-fighting- 175 -185cm