Polska YMCA - Ognisko w Gdyni Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu    
        Gdynia, pobierz     linki     napisz     kontakt     home        
Przyłącz się do nas
Gdyńska Akademia Srebrnego Wieku
Wejherowski Uniwersytet Trzeciego Wieku
Czytamy razem
Z głowy do głowy
sondaCzy oferta zajęć YMCA jest ciekawa?
nie, nie znalazłem /łam nic dla siebie
tak, skorzystałem /łam z oferty
nie mam zadnia
zobacz wyniki
archiwum sond
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp

Małopolska

Metro w Krakowie
HARMONOGRAM ZAJĘĆ W GDYŃSKIEJ YMCA
PONIEDZIAŁEK
 Malarstwo  -  odbiorca: dorośli   
godz: 10.00-13.00
 Rytmika malucha  -  odbiorca: dzieci   
godz: 16.00-17.00
 Warszaty kreatywności  -  odbiorca: dzieci i młodzież   
godz: 16.00-17.00
 Zajęcia plastyczne (dz)  -  odbiorca: dzieci   
godz: 16.00-17.30
 Taniec współczesny (m+d)  -  odbiorca: młodzież i dorośli   
godz: 17.00-18.00
 Rysunek i malarstwo  -  odbiorca: młodzież i dorośli   
godz: 17.30-19.00
 Karate (dz 5+)  -  odbiorca: dzieci   
godz: 18.00-19.00
 Abada Capoeira (dz)  -  odbiorca: dzieci   
godz: 18.45-19.45
 Karate (m+d)  -  odbiorca: młodzież i dorośli   
godz: 19.00-20.00
 Abada Capoeira (m+d)  -  odbiorca: młodzież i dorośli   
godz: 20.30-22.00
WTOREK
 Podróże z sztuką  -  odbiorca: dorośli   
godz: 10.00-12.00
 Nauka gry na perkusji  -  odbiorca: młodzież i dorośli   
godz: 15.00-16.00
 Siatkówka dziewcząt (dz+m)  -  odbiorca: dzieci, młodzież i dorośli   
godz: 17.30-19.00
 Kick-boxing (dz)  -  odbiorca: dzieci   
godz: 18.00-19.00
 Kick-boxing (m+d)  -  odbiorca: młodzież i dorośli   
godz: 19.00-20.00
ŚRODA
 Nauka gry na perkusji  -  odbiorca: młodzież i dorośli   
godz: 15.00-19.00
 Balet (dz 3-7 lat)  -  odbiorca: dzieci   
godz: 15.35-18.00
 Zajęcia plastyczne (dz)  -  odbiorca: dzieci   
godz: 16.00-17.30
 Gitara (J. Buszyński)  -  odbiorca: dzieci i młodzież   
godz: 17.00-20.00
 Rysunek i malarstwo  -  odbiorca: młodzież i dorośli   
godz: 17.30-19.00
 Karate (dz 5+)  -  odbiorca: dzieci   
godz: 18.00-19.00
 Karate (m+d)  -  odbiorca: młodzież i dorośli   
godz: 19.00-20.00
 Abada Capoeira (m+d)  -  odbiorca: młodzież i dorośli   
godz: 20.30-22.00
CZWARTEK
 Rytmika malucha  -  odbiorca: dzieci   
godz: 11.00-12.00
 Nauka gry na perkusji  -  odbiorca: młodzież i dorośli   
godz: 15.00-19.00
 Siatkówka dziewcząt (dz+m)  -  odbiorca: dzieci, młodzież i dorośli   
godz: 17.30-19.00
 Kick-boxing (dz)  -  odbiorca: dzieci   
godz: 18.00-19.00
 Kick-boxing (m+d)  -  odbiorca: młodzież i dorośli   
godz: 19.00-20.00
PIĄTEK
 Gitara (M. Paliwoda)  -  odbiorca: dzieci i młodzież   
godz: 15.00-20.00
 Zajęcia teatralne (dz)  -  odbiorca: dzieci   
godz: 16.30-17.30
 Balet (dz 3-7 lat)  -  odbiorca: dzieci   
godz: 16.30-18.05
 Zajęcia teatralne (m+d)  -  odbiorca: młodzież i dorośli   
godz: 17.30-19.00
 Kick-boxing (dz)  -  odbiorca: dzieci   
godz: 18.00-19.00
 Karate (dz 5+)  -  odbiorca: dzieci   
godz: 18.00-19.00
 Abada Capoeira (dz)  -  odbiorca: dzieci   
godz: 18.45-19.45
 Kick-boxing (m+d)  -  odbiorca: młodzież i dorośli   
godz: 19.00-20.00
 Abada Capoeira (m+d)  -  odbiorca: młodzież i dorośli   
godz: 20.30-22.00
TERMIN USTALANY INDYWIDUALNIE
 Kursy gry na keyboardach   
odbiorca: dzieci, młodzież i dorośli
początek



 
Gdynia dla Orkiestry
      YMCA - Young Men's Christian Association - Ognisko w Gdyni